kontakt

Generalni distributer, servis, delovi:

Staklo Zorić d.o.o

Salon 1
Ugrinovačka 163, Beograd
Phone: +381113164790

Centrala
Radenka Miševića 4, Beograd
Phone: +381112106435

E-Mail: staklozoric@intimaglass.com
Web: http://staklozoric.com

Intima Glass ima obezbeđenu distributivnu mrežu u Srbiji:

Beograd

beograd@intimashowers.com 

Ćuprija

cuprija@intimaglass.com

Ćuprija

cuprija@intimaglass.com

Jagodina

jagodina@intimaglass.com

Kragujevac

kragujevac@intimaglass.com

Niš

nis@intimaglass.com

Novi Pazar

novipazar@intimaglass.com

Novi Sad

novisad@intimaglass.com

Crna Gora, distributeri:

Bar

bar@intimaglass.com

Budva

budva@intimaglass.com

Nikšić

niksic@intimaglass.com

Podgorica

podgorica@intimaglass.com

Kako postati distributer Intima Glass Solutions proizvoda?

Distributer Intima Glass Solutions proizvoda može postati bilo koje zainteresovano pravno ili fizičko lice. Za detaljnije informacije o uslovima saradnje pošaljite nam mail na info@intimaglass.com.

Vaši utisci:

Veoma nas zanima Vaše mišljenje, kako o kvalitetu našeg proizvoda, tako i o kvalitetu usluge naših distributera. Molimo Vas da nam sve informacije o tome pošaljete na email info@intimaglass.com.